Εκδήλωση του ΚΚΕ την Τετάρτη στην Γουμένισσα με θέμα την υγεία
![](https://maxitis.gr/wp-content/uploads/2021/10/109.-Εκδήλωση-για-Υγεια-ΚΟΒ-Παιονίας-724x1024.jpg)
Εκδήλωση διοργανώνει η κομματική οργάνωση Βάσης Παιονίας του ΚΚΕ με τίτλο:
“Υγεία: Κοινωνικό αγαθό ή εμπόρευμα; H θέση του ΚΚΕ”, με ομιλήτρια τη Ρούλα Γεωργιάδου, ειδικευόμενη ψυχίατρος, μέλος του διοικητικού συμβουλίου της Ένωσης Νοσοκομειακών Ιατρών Θεσσαλονίκης.
Η εκδήλωση θα πραγματοποιηθεί την Τετάρτη 03 Νοεμβρίου 2021, στις 6.30 το απόγευμα, στο πολιτιστικό κέντρο νεότητας Γουμένισσας με τήρηση όλων των υγειονομικών πρωτοκόλλων.