4η Δεξιοτεχνία Αυτοκινήτων Κιλκίς από την ΧΩΜΑ Κιλκίς
![](https://maxitis.gr/wp-content/uploads/2021/10/Δεξιοτεχνία-Αυτοκινήτων-Κιλκίς-.jpeg)
Την 4η Δεξιοτεχνία Αυτοκινήτων Κιλκίς οργανώνει ο Χωμάτινος Μηχανοκίνητος Αθλητισμός – ΧΩΜΑ Κιλκίς σε συνεργασία με το δήμο Κιλκίς και την Ομοσπονδία Μηχανοκίνητου Αθλητισμού Ελλάδος.
Η διοργάνωση θα πραγματοποιηθεί την Κυριακή 17 Οκτωβρίου, με εκκίνηση στις 11 το πρωί, ενώ ο τεχνικός έλεγχος από τους οδηγούς θα γίνει στις 9 το πρωί, στην αρχή της 21ης Ιουνίου, μπροστά στο δημοτικό στάδιο του Κιλκίς.
Το βράδυ του Σαββάτου 16 Οκτωβρίου θα γίνει παρουσίαση των συμμετεχόντων στην πλατεία Ειρήνης στις 8 το βράδυ.