Παρουσιάσθηκε το βιβλίο του Α.Ακριτίδη με τίτλο «Της ζήσης χαρμολύπες»
![](https://maxitis.gr/wp-content/uploads/2017/02/16473316_1847589498846526_6023550739686114972_n-542x310.jpg)
Πραγματοποιήθηκε το Σάββατο 4.2.17 στην δημοτική βιβλιοθήκη Αξιούπολη «Δημήτριος Οικονόμου» η εκδήλωση παρουσίασης του βιβλίου του Αλέξανδρου Ακριτίδη «Της ζήσης χαρμολύπες».
Για την εκδήλωση, που σημείωσε εξαιρετική επιτυχία, συνεργάσθηκαν ο σύλλογος επιστημόνων Κ. Μακεδονίας «Αριστοτέλης», η δημοτική βιβλιοθήκη Αξιούπολης «Δημήτρης Οικονόμου», η λέσχη ανάγνωσης «Υπατία» και ο σύλλογος γυναικών δήμου Παιονίας «Ευκράντη».