Η βασιλόπιτα των συνταξιούχων πολιτικών δημοσίων υπαλλήλων
![](https://maxitis.gr/wp-content/uploads/2020/01/images.jpeg)
Την βασιλόπιτά του θα κόψει ο σύλλογος συνταξιούχων πολιτικών δημοσίων υπαλλήλων νομού Κιλκίς, στο περιθώριο της καθιερωμένης αυτήν την εποχή συνεστίασης μελών και φίλων του.
Η εκδήλωση θα πραγματοποιηθεί την Κυριακή 2.2.20, στο κέντρο «Θέατρο» του Κιλκίς, στις 12.30 μετά το μεσημέρι, και θα πλαισιωθεί από «ζωντανή» μουσική.
Κατά την διάρκειά της ο σύλλογος θα τιμήσει μέλη του.