Συλλυπητήρια δήλωση αντιπεριφερειάρχη Α.Βεργίδη για το θάνατο της Ανατολής Αναστασιάδου
![](https://maxitis.gr/wp-content/uploads/2021/12/ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΟΥ-ΑΝΑΤΟΛΗ.jpeg)
«Με θλίψη πληροφορήθηκα ότι σήμερα έφυγε από τη ζωή η υπάλληλος Ανατολή Αναστασιάδου, η οποία υπηρέτησε με ήθος, εργατικότητα και συνέπεια, επί σειρά ετών, στην περιφερειακή ενότητα Κιλκίς.
Η Ανατολή Αναστασιάδου έδωσε έναν γενναίο αγώνα απέναντι σε έναν ύπουλο εχθρό, τον κορωνοϊό. Η απώλειά της, μάς γεμίζει ανείπωτη θλίψη.
Η σκέψη μας είναι κοντά στην οικογένεια και τους οικείους της στους οποίους οι υπάλληλοι της Π.Ε. Κιλκίς κι εγώ προσωπικά εκφράζουμε τα θερμά μας συλλυπητήρια».