Ποιος παίρνει τόσο ρίσκο για την παρέλαση;
![](https://maxitis.gr/wp-content/uploads/2020/10/ΚΟΡΩΝΟΙΟΣ-ΕΛΛΑΔΑ.jpg)
Παρέλαση θα κάνουν και τα κρούσματα!
Ποιος παίρνει τόσο ρίσκο;
Γιατί ξαφνικά τόσο μεγάλη ενόχληση με την επίκληση… «συνωστισμών» από τους «ειδικούς».
Στα ερωτήματα που έθεσαν, τις απαντήσεις θα έπρεπε να τις πάρουν μία βδομάδα νωρίτερα από τους ιθύνοντες και όχι αυτοί να πραγματοποιούν σύσκεψη αύριο Τετάρτη στην περιφερειακή ενότητα Κιλκίς για τις οριστικές αποφάσεις.
Γιατί όπως πολύ σωστά αναφέρουν ο εχθρός είναι εντός των πυλών και εμείς απτόητοι ετοιμαζόμαστε όχι μόνο να παρελάσουμε αλλά και να κατακλύσουμε τους ιερούς ναούς σήμερα το πρωί.
Χωρίς να αναλαμβάνει κάποιος την ευθύνη για να αντιμετωπίσει την πανδημία υπακούοντας στις εκκλήσεις των επιστημόνων.