Παρουσίαση των υποψηφίων του ΜέΡΑ25 – Συμμαχία για τη Ρήξη
![](https://maxitis.gr/wp-content/uploads/2023/05/FB_IMG_1681931748979.jpg)
Παρουσίαση των υποψηφίων βουλευτών του ψηφοδελτίου του ΜέΡΑ25 – Συμμαχία για τη Ρήξη στο νομό Κιλκίς, θα πραγματοποιηθεί τη Δευτέρα 8 Μαΐου στις 7 το απόγευμα στην αίθουσα “Βασίλειος Σεργιαννίδης” του Επιμελητηρίου Κιλκίς.
Θα ακολουθήσει συζήτηση με τους πολίτες σε ό,τι αφορά το πρόγραμμα της Συμμαχίας, καθώς και θέματα τοπικού ενδιαφέροντος.