Γενική συνέλευση του πολιτιστικού αθλητικού συλλόγου Αετού Κιλκίς
![](https://maxitis.gr/wp-content/uploads/2020/10/ΑΕΤΟΣ-ΚΙΛΚΙΣ.jpg)
Το διοικητικό συμβούλιο του πολιτιστικού αθλητικού συλλόγου Αετού Κιλκίς καλεί σε γενική συνέλευση τα μέλη του με θέμα την τροποποίηση και την εναρμόνιση του ισχύοντος καταστατικού , σύμφωνα με τα διαλαμβανόμενα στους σχετικούς παραπάνω αναφερόμενους νόμους.
Η γενική συνέλευση θα λάβει χώρα στο κλειστό γυμναστήριο του 2ου Πειραματικού Γυμνασίου Κιλκίς την Παρασκευή 14 Ιουνίου 2024 στις 7 το βράδυ.