Η ετήσια τακτική γενική συνέλευση της «Τέχνης»
![](https://maxitis.gr/wp-content/uploads/2018/10/ΤΕΧΝΗ-ΚΙΛΚΙΣ.png)
Στην ετήσια τακτική γενική συνέλευση προσκαλεί το διοικητικό συμβούλιο της «Τέχνης» τα μέλη του συλλόγου.
Οι εργασίες της συνέλευσης θα πραγματοποιηθούν την Κυριακή 10.10.21, στην αίθουσα «Μανόλης Ανδρόνικος» του συλλόγου (25ης Μαρτίου 20, Κιλκίς), με ώρα έναρξης 11 το πρωί, με ανώτατο αριθμό παρόντων μελών τα εβδομήντα, λόγω πιστής εφαρμογής των υγειονομικών πρωτοκόλλων, με δυνατότητα εισόδου μόνο στους κατόχους πιστοποιητικού εμβολιασμού ή νόσησης.
Γιά τον ίδιο λόγο είναι υποχρεωτική η χρήση προστατευτικής μάσκας.
Οι απολογισμοί των τελευταίων ετών θα είναι αναρτημένοι στην είσοδο του εντευκτηρίου προς ενημέρωση όσων δεν έχουν την δυνατότητα εισόδου στους χώρους.
Σε περίπτωση μη απαρτίας η διαδικασία θα επαναληφθεί την Κυριακή 17.10.21, στον ίδιο χώρο, με την ίδια ώρα έναρξης και με τα ίδια δεδομένα ως προς την τήρηση των υγειονομικών πρωτοκόλλων.