Η τελετή υπόσχεσης-απονομής πτυχίων στους εθελοντές του Ερυθρού Σταυρού Κιλκίς
![](https://maxitis.gr/wp-content/uploads/2023/01/logo_ethelondon.jpeg)
Την τελετή υπόσχεσης – απονομής πτυχίων στους εθελοντές των τμημάτων υγείας, κοινωνικής πρόνοιας και Σαμαρειτών, διασωστών και ναυαγοσωστών του διοργανώνει το περιφερειακό τμήμα Κιλκίς του Ελληνικού Ερυθρού Σταυρού.
Η τελετή θα πραγματοποιηθεί το Σάββατο 14.1.23, στο συνεδριακό κέντρο Κιλκίς, με ώρα έναρξης 4 το απόγευμα.