Δήλωση Κ.Κιλτίδη μετά την επίσκεψη του στην Ένωση Αποστράτων Αστυνομικών Θεσσαλονίκης
![](https://maxitis.gr/wp-content/uploads/2023/03/ΚΙΛΤΙΔΗΣ-ΚΩΣΤΑΣ.jpg)
Στην επίσκεψή του στην ένωση Αστυνομικών Θεσσαλονίκης ο Κώστας Κιλτίδης, υποψήφιος βουλευτής στο νομό Κιλκίς με την Νέα Δημοκρατία έκανε την εξής δήλωση:
«Είμαι πάντοτε παρών στην επίλυση, των προβλημάτων των στελεχών της αστυνομίας. Η απόλυτη στήριξή μου, πηγάζει από την επικινδυνότητα της εργασίας και από την δική μου θέση στο αξιακό σύστημα της ζωής μου. Η ασφάλεια που διασφαλίζεται από τις ένοπλες Δυνάμεις και την Αστυνομία εσωτερικά, είναι το πρώτιστο αγαθό στις ευνομούμενες Πολιτείες».