Τα ονόματα των υποψηφίων του συνδυασμού του Κ.Σιωνίδη

sionidis-paionia-proodou

«Η ΠΑΙΟΝΙΑ ΤΗΣ ΠΡΟΟΔΟΥ»
ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΔΗΜΑΡΧΟΣ ΔΗΜΟΥ ΠΑΙΟΝΙΑΣ
ΣΙΩΝΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΑΞΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ
ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΗΣ ΒΑΛΕΝΤΙΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΑΦΕΝΤΟΥΛΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
ΒΕΛΗΣΣΑΡΙΔΟΥ ΑΝΑΤΟΛΗ (ΝΑΤΑΛΗ) του ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ
ΓΕΩΡΓΙΤΣΑΡΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
ΚΑΛΑΒΑΖΗΣ ΚΥΡΟΣ του ΕΥΘΥΜΙΟΥ
ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΛΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ-ΚΟΥΤΑΛΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
ΠΕΤΕΙΝΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ (ΡΟΥΛΑ) του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ
ΤΣΙΤΟΥΡΙΔΗΣ ΙΟΡΔΑΝΗΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΓΟΥΜΕΝΙΣΣΑΣ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ
ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΜΑΤΘΑΙΟΥ
ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΠΑΣΧΑΛΙΝΑ-ΘΕΟΔΩΡΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
ΚΑΠΟΥΤΖΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
ΚΟΥΠΑΝΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΧΡΗΣΤΟΥ
ΜΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΤΡΥΦΩΝΑ
ΠΑΛΑΝΗ-ΠΟΛΑΤΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ
ΠΑΥΛΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
ΤΑΤΣΗΣ ΑΣΤΕΡΙΟΣ (ΣΤΕΛΙΟΣ) του ΠΟΛΥΧΡΟΝΗ
ΤΕΓΟΥ-ΖΩΡΑ ΕΛΕΝΗ του ΙΩΑΝΝΗ
ΤΖΟΓΑΝΗ ΑΝΝΕΤΑ του ΠΕΤΡΟΥ
ΤΣΙΜΕΡΙΚΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΕΥΡΩΠΟΥ
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ
ΑΡΙΖΑΝΗΣ ΗΛΙΑΣ του ΘΕΟΦΑΝΗ
ΓΕΩΡΓΙΑΔΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
ΓΙΤΣΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
ΘΕΟΧΑΡΙΔΟΥ-ΣΜΙΛΙΑΝΙΤΣ ΙΒΑΝΑ συζ ΘΕΟΧΑΡΗ
ΚΑΡΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
ΚΥΡΙΑΖΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ
ΛΑΜΠΡΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΧΕΙΜΩΝΙΔΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ συζ ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΛΙΒΑΔΙΩΝ
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ
ΚΑΡΑΔΗΜΟΥ ΠΕΤΡΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
ΤΟΔΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΠΟΛΥΚΑΣΤΡΟΥ
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ
ΑΔΑΜΙΔΟΥ ΕΥΤΥΧΙΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ
ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΟΥ ΒΑΡΒΑΡΑ (ΡΟΥΛΑ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΑΝΤΩΝΙΑΔΟΥ ΕΥΘΥΜΙΑ του ΠΕΡΙΚΛΗ
ΔΕΛΗΚΥΡΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΚΟΣΜΑΣ του ΣΑΒΒΑ
ΚΑΡΑΒΑΛΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΔΗΜΟΥ
ΚΑΡΑΘΟΔΩΡΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ
ΚΑΡΒΟΥΝΙΑΡΗ ΓΑΡΥΦΑΛΛΙΑ του ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ
ΚΟΣΜΙΔΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
ΚΟΥΛΙΝΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΚΥΡΙΑΖΙΔΗΣ ΜΑΡΙΟΣ του ΗΛΙΑ
ΜΕΛΛΙΔΟΥ-ΘΕΟΔΩΡΙΔΟΥ ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥΛΑ του ΔΗΜΟΥ
ΜΠΑΚΕΡΤΖΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΣΤΕΦΑΝΟΥ
ΜΠΕΛΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
ΠΑΜΠΟΡΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΠΑΣΧΑΛΗ
ΣΥΜΕΩΝΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
ΤΑΤΣΙΟΥΔΗ ΣΟΦΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΤΣΙΜΠΑΣΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΧΑΜΟΥΡΟΥΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΒΑΪΟΥ
ΧΑΡΤΟΜΑΤΣΙΔΗΣ ΜΕΝΕΛΑΟΣ του ΠΑΥΛΟΥ

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΞΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΤΗΣ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ
ΑΓΑΠΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ
ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΟΥ ΕΥΣΤΑΘΙΑ συζ ΝΙΚΟΛΑΟΥ
ΚΑΡΑΦΟΥΛΙΔΟΥ-ΒΑΣΙΛΙΚΑΡΗ ΕΛΕΝΗ συζ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
ΜΠΑΞΕΒΑΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
ΠΑΛΛΑΔΗΣ ΞΕΝΟΦΩΝ του ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΥ
ΠΑΠΑΧΡΗΣΤΟΥ ΘΩΜΑΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΓΟΥΜΕΝΙΣΣΑΣ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΤΗΣ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ
ΓΙΑΝΤΣΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΣΤΕΦΑΝΟΥ
ΚΑΖΕΛΗ ΦΑΝΗ του ΙΩΑΝΝΗ
ΠΑΠΑΛΑΜΠΡΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΡΓΥΡΙΟΥ
ΠΑΠΑΛΕΞΗΣ ΞΕΝΟΦΩΝ του ΙΩΑΝΝΗ
ΤΑΣΙΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΠΕΤΡΟΥ
ΤΖΙΟΥΝΗ ΕΛΕΝΗ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΠΟΛΥΚΑΣΤΡΟΥ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΤΗΣ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ
ΓΑΪΤΑΝΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
ΓΙΑΜΠΑΤΖΙΔΟΥ ΑΣΗΜΕΝΙΑ του ΙΣΙΔΩΡΟΥ
ΚΑΡΥΠΙΔΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ του ΑΡΚΑΔΙΟΥ
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ (ΕΥΗ) του ΣΑΒΒΑ
ΧΑΜΖΟΠΟΥΛΟΥ ΚΑΛΛΙΟΠΗ του ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΓΙΟΥ ΠΕΤΡΟΥ
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΤΗΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ
ΑΛΟΥΡΗΣ ΛΑΖΑΡΟΣ (ΛΑΡΥ) του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
ΚΑΡΑΣΤΟΓΙΑΝΝΗ – ΚΑΣΑΡΧΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ συζ ΧΡΗΣΤΟΥ
ΚΑΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΠΑΝΤΕΛΗ

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΞΙΟΧΩΡΙΟΥ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΤΗΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ
ΑΛΕΞΑΝΔΡΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ συζ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ
ΚΑΠΑΣΑΚΑΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΣΠΡΟΥ
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΤΗΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ
ΑΔΑΜΙΔΗΣ ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΣ του ΑΔΑΜ
ΒΟΥΖΕΛΑΚΗ ΑΛΕΞΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΠΟΥΤΟΥΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΚΥΡΙΑΚΟΥ

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΒΑΦΙΟΧΩΡΙΟΥ
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΤΗΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ
ΓΕΩΡΓΟΥΣΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΖΑΧΑΡΙΑ
ΚΩΤΣΑΚΗ ΜΑΡΙΑ του ΜΙΧΑΗΛ
ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του ΔΗΜΟΥ
ΤΖΙΒΛΙΚΑΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΠΑΥΛΟΥ

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΓΟΡΓΟΠΗΣ
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΤΗΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ
ΑΛΕΚΟΓΛΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΚΑΡΑΚΑΣΙΔΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
ΝΑΣΤΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΝΗΣΙΩΤΗ ΑΘΑΝΑΣΙΑ του ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΓΡΙΒΑΣ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΤΗΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ
ΜΗΤΚΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ
ΜΠΑΚΑΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
ΜΠΟΪΚΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ
ΡΟΠΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΕΙΔΟΜΕΝΗΣ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΤΗΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ
ΜΟΥΚΑΤΑΤΖΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
ΣΟΥΠΛΗ ΞΑΝΘΙΠΠΗ (ΞΑΝΘΟΥΛΑ) του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΕΙΡΗΝΙΚΟΥ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΤΗΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ
ΚΑΛΤΣΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΜΟΥΣΤΑΚΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΕΥΖΩΝΩΝ
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΤΗΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ
ΚΟΤΣΑΗΛΙΔΟΥ ΠΑΤΡΑ συζ ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ
ΛΑΖΑΡΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ του ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ
ΤΣΑΝΙΚΙΔΗΣ ΝΙΚΟΔΗΜΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΨΩΜΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΕΥΡΩΠΟΥ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΤΗΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ
ΑΙΒΑΖΗ – ΠΑΤΣΙΔΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ συζ ΝΙΚΟΛΑΟΥ
ΔΕΒΕΤΖΗΣ ΙΟΡΔΑΝΗΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
ΚΑΦΕΤΖΗ ΕΥΘΥΜΙΑ (ΕΦΗ) του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
ΤΟΚΑΛΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΑΡΠΗΣ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΤΗΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ
ΚΙΑΚΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΜΠΟΖΙΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
ΡΟΠΚΑ ΠΑΣΧΑΛΙΝΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
ΣΟΦΤΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΑΣΤΑΝΕΡΗΣ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΤΗΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ
ΠΑΝΤΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ συζ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΟΡΩΝΑΣ
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΤΗΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ
ΑΛΕΞΑΝΔΡΙΔΗΣ ΠΑΥΛΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΟΥ ΑΔΡΙΑΝΗ – ΠΑΟΥΛΙΝΑ του ΛΑΖΑΡΟΥ

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΛΙΒΑΔΙΩΝ
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΤΗΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ
ΑΜΠΡΑΖΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
ΜΠΕΣΙΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΧΑΤΖΗ ΜΑΡΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΛΙMΝΟΤΟΠΟΥ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΤΗΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ
ΜΕΪΜΑΡΟΓΛΟΥ ΕΥΑΝΘΙΑ (ΕΥΑ) του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΜΠΕΡΖΟΒΙΤΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΜΕΣΙΑΣ
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΤΗΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ
ΓΙΑΝΝΑΚΟΥΛΑΣ ΣΩΚΡΑΤΗΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
ΜΕΡΜΥΓΚΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΜΙΚΡΟΥ ΔΑΣΟΥΣ
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΤΗΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ
ΑΗΔΟΝΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΟΝΑ
ΗΜΕΡΙΔΟΥ ΟΛΓΑ του ΙΩΑΝΝΗ
ΚΑΪΣΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΛΑΖΑΡΟΥ
ΤΟΥΛΟΥΜΙΔΗΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ (ΜΑΚΗΣ) του ΣΤΑΥΡΟΥ

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΠΕΝΤΑΛΟΦΟΥ
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΤΗΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ
ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΒΑΤΣΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
ΜΗΤΡΑΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
ΤΑΠΟΥ ΣΟΥΛΤΑΝΑ του ΣΤΑΥΡΟΥ

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΠΕΥΚΟΔΑΣΟΥΣ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΤΗΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ
ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ ΑΓΑΘΑΓΓΕΛΟΣ (ΑΓΓΕΛΟΣ) του ΙΑΚΩΒΟΥ
ΚΙΤΣΙΚΙΔΗΣ ΣΠΥΡΟΣ του ΚΥΡΙΑΚΟΥ
ΜΕΛΙΚΙΔΗΣ ΒΛΑΔΙΜΗΡΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ
ΣΑΡΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΠΛΑΓΙΑΣ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΤΗΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ
ΑΡΝΑΟΥΤΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΘΕΟΦΙΛΟΥ
ΠΑΛΑΛΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΠΟΛΥΠΕΤΡΟΥ
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΤΗΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ
ΖΑΜΟΥΡΙΔΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
ΚΑΔΙΓΚΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
ΚΥΡΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΧΕΙΜΩΝΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΠΟΝΤΟΗΡΑΚΛΕΙΑΣ
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΤΗΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ
ΑΝΤΩΝΙΑΔΟΥ ΑΝΝΑ-ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του ΜΑΡΙΟΥ
ΜΑΥΡΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ
ΜΟΥΡΟΥΖΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΜΙΛΤΙΑΔΗ
ΦΩΤΙΑΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του ΠΑΥΛΟΥ

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΡΥΖΙΩΝ
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΤΗΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ
ΑΛΙΡΗ ΜΑΡΙΑ συζ ΑΛΚΙΒΙΑΔΗ
ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΧΟΥΡΜΟΥΖΗ
ΠΑΝΤΙΚΙΔΟΥ ΕΥΘΑΡΣΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΡΑΜΠΙΑΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΠΑΝΤΕΛΗ

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΣΚΡΑ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΤΗΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ
ΕΠΠΑΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ του ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ
ΣΩΓΑΣ ΤΡΥΦΩΝ του ΣΤΕΦΑΝΟΥ

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΣΤΑΘΗ
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΤΗΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ
ΜΗΤΣΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
ΠΑΠΑΧΡΗΣΤΟΥ ΗΛΙΑΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
ΠΑΠΑΧΡΗΣΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΘΑΝΟΥ
ΤΑΞΙΑΡΧΗ ΜΑΡΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΤΟΥΜΠΑΣ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΤΗΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ
ΑΛΕΚΟΓΛΟΥ ΑΣΤΕΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΑΦΕΝΤΟΥΛΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ του ΠΟΛΥΒΙΟΥ
ΝΙΚΟΛΑΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
ΟΜΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΦΑΝΟΥ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΤΗΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ
ΜΑΥΡΙΔΗΣ ΘΩΜΑΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του ΠΕΡΙΚΛΗ

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΦΙΛΥΡΙΑΣ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΤΗΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ
ΠΑΥΛΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΣΤΑΥΡΟΥ
ΠΙΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΣΤΕΡΓΙΑΝΗ (ΣΤΕΛΛΑ) του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ
ΤΣΑΚΙΡΙΔΗΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ