Τιμωρήθηκαν με δεκαπενθήμερο αποκλεισμό Νάσκος και Χαριστός
![](https://maxitis.gr/wp-content/uploads/2021/11/Νάσκος-Χαρίτσος.jpeg)
Μετά την έκθεση του παρατηρητή Βασίλη Δελόγλου και την βαθμολογία του (1 στην προοδευτικότητα των ποινών) στον αγώνα ΓΑΣ Κιλκίς – Φοίβου Συκεών (Α2 ανδρών) οι διαιτητές Παναγιώτης Νάσκος και Βασίλης Χαριστός τιμωρούνται με δεκαπενθήμερο αποκλεισμό από τους αγώνες γιά πλημμελή άσκηση των καθηκόντων τους.
Η ποινή ξεκινά από τις 9 εώς και τις 23.11.21