Τιμήθηκε από τον Ποντιακό Α.Χαραλάμπους ο αθλητικογράφος Κ.Ίντος
![](https://maxitis.gr/wp-content/uploads/2017/01/16174856_1327187467304640_2756448088567811806_n.jpg)
Ο Ποντιακός Αγίου Χαραλάμπους βράβευσε τον Κώστα Ίντο για την πολυετή ενασχόλησή του με το ερασιτεχνικό ποδόσφαιρο του νομού Κιλκίς. Είναι η 22η βράβευση που γίνεται στον 50χρονο Γουμενισσιώτη αθλητικογράφο, ο οποίος ξεκίνησε το 1985 και διανύει την 32η χρονιά του.
Στο φωτογραφικό στιγμιότυπο, ο προπονητής του Ποντιακού Αγίου Χαραλάμπους Βίκτωρ Ιωσηφίδης, ο διοικητικός παράγοντας Κώστας Παπακώστας, ο Κώστας Ίντος, ο ποδοσφαιριστής Χρήστος Χατζημλάδης.