Συνεχίζονται τα έργα «τεχνικού προγράμματος» του δήμου Παιονίας
![](https://maxitis.gr/wp-content/uploads/2021/09/ΑΞΙΟΥΠΟΛΗ.png)
Συνεχίζονται τα έργα υλοποίησης του τεχνικού προγράμματος του δήμου σε όλες τις πόλεις και τα χωριά από τους αναδόχους που προέκυψαν από τους αντίστοιχες δημοπρατήσεις.
Η σειρά υλοποίησης των έργων καθορίζεται από τους αναδόχους στο πλαίσιο του χρονοδιαγράμματος της σύμβασης και η πορεία των έργων ελέγχεται από τους μηχανικούς του δήμου μέχρι την οριστική παραλαβή τους.