Το πρόγραμμα των αγώνων του 1ου ομίλου

Αθλητισμός /

1η/18η αγωνιστική ημέρα
Απόλλων Κρύας Βρύσης-Εθνικός Γαζώρου Σερ.
Εθνικός Αλεξανδρούπολης-Κοζάνη
Καβάλα-Έβρος Σουφλίου
Εορδαϊκός Πτολεμαϊδος-Απόλλων Καλαμαριάς
Ηρακλής Αμπελοκήπων Θεσ.-Δόξα Δράμας
Καμπανιακός Χαλάστρας-Νέστος Χρυσούπολης
ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΑΓΙΟΝΕΡΙΟΥ-Θύελλα Φιλώτα
Βυζάντιο Κοκκινοχώματος-ΑΠΕ Λαγκαδά
Δεν αγωνίζεται ο Αρης Θεσσαλονίκης
2η/19η αγωνιστική ημέρα
Άρης Θεσ.-Απόλλων Κρύας Βρύσης
Εθνικός Γαζώρου Σερ.-Εθνικός Αλεξανδρούπολης
Κοζάνη-Εορδαϊκός Πτολεμαϊδος
Έβρος Σουφλίου-Ηρακλής Αμπελοκήπων Θεσ.
Απόλλων Καλαμαριάς-Καμπανιακός Χαλάστρας
Δόξα Δράμας- ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΑΓΙΟΝΕΡΙΟΥ
Νέστος Χρυσούπολης-Βυζάντιο Κοκκινοχώματος
Θύελλα Φιλώτα-ΑΠΕ Λαγκαδά
Δεν αγωνίζεται η Καβάλα
3η/20η αγωνιστική ημέρα
Απόλλων Κρύας Βρύσης-Εθνικός Αλεξανδρούπολης
Καβάλα-Άρης Θεσ.
Εορδαϊκός Πτολεμαϊδος – Εθνικός Γαζώρου Σερ.
Καμπανιακός Χαλάστρας -Κοζάνη
ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΑΓΙΟΝΕΡΙΟΥ -Έβρος Σουφλίου
Βυζάντιο Κοκκινοχώματος-Απόλλων Καλαμαριάς
ΑΠΕ Λαγκαδά-Δόξα Δράμας
Θύελλα Φιλώτα-Νέστος Χρυσούπολης
Δεν αγωνίζεται ο Ηρακλής Αμπελοκήπων Θεσσαλονίκης
4η/21η αγωνιστική ημέρα
Καβάλα-Απόλλων Κρύας Βρύσης
Εθνικός Αλεξανδρούπολης -Εορδαϊκός Πτολεμαϊδος
Άρης Θεσ.-Ηρακλής Αμπελοκήπων Θεσ.
Εθνικός Γαζώρου Σερ.-Καμπανιακός Χαλάστρας
Κοζάνη-Βυζάντιο Κοκκινοχώματος
Έβρος Σουφλίου-ΑΠΕ Λαγκαδά
Απόλλων Καλαμαριάς-Θύελλα Φιλώτα
Δόξα Δράμας-Νέστος Χρυσούπολης
Δεν αγωνίζεται ο ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΑΓΙΟΝΕΡΙΟΥ
5η/22η αγωνιστική ημέρα
Απόλλων Κρύας Βρύσης-Εορδαϊκός Πτολεμαϊδος
Ηρακλής Αμπελοκήπων Θεσ.- Καβάλα
Καμπανιακός Χαλάστρας -Εθνικός Αλεξανδρούπολης
ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΑΓΙΟΝΕΡΙΟΥ -Άρης Θεσ.
Βυζάντιο Κοκκινοχώματος- Εθνικός Γαζώρου Σερ.
Θύελλα Φιλώτα-Κοζάνη
Νέστος Χρυσούπολης-Έβρος Σουφλίου
Δόξα Δράμας-Απόλλων Καλαμαριάς
Δεν αγωνίζεται η ΑΠΕ Λαγκαδά
6η/23η αγωνιστική ημέρα
Ηρακλής Αμπελοκήπων Θεσ.-Απόλλων Κρύας Βρύσης
Εορδαϊκός Πτολεμαϊδος -Καμπανιακός Χαλάστρας
Καβάλα- ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΑΓΙΟΝΕΡΙΟΥ
Εθνικός Αλεξανδρούπολης -Βυζάντιο Κοκκινοχώματος
Άρης Θεσ.-ΑΠΕ Λαγκαδά
Εθνικός Γαζώρου Σερ.-Θύελλα Φιλώτα
Κοζάνη-Δόξα Δράμας
Έβρος Σουφλίου-Απόλλων Καλαμαριάς
Δεν αγωνίζεται ο Νέστος Χρυσούπολης
7η/24η αγωνιστική ημέρα
Απόλλων Κρύας Βρύσης-Καμπανιακός Χαλάστρας
ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΑΓΙΟΝΕΡΙΟΥ -Ηρακλής Αμπελοκήπων Θεσ.
Βυζάντιο Κοκκινοχώματος-Εορδαϊκός Πτολεμαϊδος
ΑΠΕ Λαγκαδά- Καβάλα
Θύελλα Φιλώτα-Εθνικός Αλεξανδρούπολης
Νέστος Χρυσούπολης-Άρης Θεσ.
Δόξα Δράμας- Εθνικός Γαζώρου Σερ.
Έβρος Σουφλίου-Κοζάνη
Ρεπό: Απόλλων Καλαμαριάς
8η/25η αγωνιστική ημέρα
ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΑΓΙΟΝΕΡΙΟΥ -Απόλλων Κρύας Βρύσης
Καμπανιακός Χαλάστρας -Βυζάντιο Κοκκινοχώματος
Ηρακλής Αμπελοκήπων Θεσ.-ΑΠΕ Λαγκαδά
Εορδαϊκός Πτολεμαϊδος -Θύελλα Φιλώτα
Καβάλα-Νέστος Χρυσούπολης
Εθνικός Αλεξανδρούπολης.-Δόξα Δράμας
Άρης Θεσ.-Απόλλων Καλαμαριάς
Εθνικός Γαζώρου Σερ.-Έβρος Σουφλίου
Δεν αγωνίζεται η Κοζάνη
9η/26η αγωνιστική ημέρα
Απόλλων Κρύας Βρύσης-Βυζάντιο Κοκκινοχώματος
ΑΠΕ Λαγκαδά- ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΑΓΙΟΝΕΡΙΟΥ
Θύελλα Φιλώτα-Καμπανιακός Χαλάστρας
Νέστος Χρυσούπολης-Ηρακλής Αμπελοκήπων Θεσ.
Δόξα Δράμας-Εορδαϊκός Πτολεμαϊδος
Απόλλων Καλαμαριάς-Καβάλα
Έβρος Σουφλίου-Εθνικός Αλεξανδρούπολης
Κοζάνη-Άρης Θεσ.
Δεν αγωνίζεται ο Εθνικός Γαζώρου Σερρών
10η/27η αγωνιστική ημέρα
ΑΠΕ Λαγκαδά-Απόλλων Κρύας Βρύσης
Βυζάντιο Κοκκινοχώματος-Θύελλα Φιλώτα
ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΑΓΙΟΝΕΡΙΟΥ -Νέστος Χρυσούπολης
Καμπανιακός Χαλάστρας -Δόξα Δράμας
Ηρακλής Αμπελοκήπων Θεσ.-Απόλλων Καλαμαριάς
Εορδαϊκός Πτολεμαϊδος -Έβρος Σουφλίου
Καβάλα-Κοζάνη
Εθνικός Γαζώρου Σερ.-Άρης Θεσ.
Δεν αγωνίζεται ο Εθνικός Αλεξανδρούπολης
11η/28η αγωνιστική ημέρα
Απόλλων Κρύας Βρύσης-Θύελλα Φιλώτα
Νέστος Χρυσούπολης-ΑΠΕ Λαγκαδά
Δόξα Δράμας-Βυζάντιο Κοκκινοχώματος
Απόλλων Καλαμαριάς- ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΑΓΙΟΝΕΡΙΟΥ
Έβρος Σουφλίου-Καμπανιακός Χαλάστρας
Κοζάνη-Ηρακλής Αμπελοκήπων Θεσ.
Εθνικός Γαζώρου Σερ.- Καβάλα
Άρης Θεσ.-Εθνικός Αλεξανδρούπολης
Δεν αγωνίζεται ο Εορδαϊκός Πτολεμαϊδος
12η/29η αγωνιστική ημέρα
Νέστος Χρυσούπολης-Απόλλων Κρύας Βρύσης
Θύελλα Φιλώτα-Δόξα Δράμας
ΑΠΕ Λαγκαδά-Απόλλων Καλαμαριάς
Βυζάντιο Κοκκινοχώματος-Έβρος Σουφλίου
ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΑΓΙΟΝΕΡΙΟΥ -Κοζάνη
Ηρακλής Αμπελοκήπων Θεσ.- Εθνικός Γαζώρου Σερ.
Εορδαϊκός Πτολεμαϊδος -Άρης Θεσ.
Εθνικός Αλεξανδρούπολης – Καβάλα
Δεν αγωνίζεται ο Καμπανιακός Χαλάστρας
13η/30η αγωνιστική ημέρα
Απόλλων Κρύας Βρύσης-Δόξα Δράμας
Απόλλων Καλαμαριάς-Νέστος Χρυσούπολης
Έβρος Σουφλίου-Θύελλα Φιλώτα
Κοζάνη-ΑΠΕ Λαγκαδά
Εθνικός Γαζώρου Σερ.- ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΑΓΙΟΝΕΡΙΟΥ
Άρης Θεσ.-Καμπανιακός Χαλάστρας
Εθνικός Αλεξανδρούπολης -Ηρακλής Αμπελοκήπων Θεσ.
Καβάλα-Εορδαϊκός Πτολεμαϊδος
Δεν αγωίζεται το Βυζάντιο Κοκκινοχώματος
14η/31η αγωνιστική ημέρα
Απόλλων Καλαμαριάς-Απόλλων Κρύας Βρύσης
Δόξα Δράμας-Έβρος Σουφλίου
Νέστος Χρυσούπολης-Κοζάνη
ΑΠΕ Λαγκαδά- Εθνικός Γαζώρου Σερ.
Βυζάντιο Κοκκινοχώματος-Άρης Θεσ.
ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΑΓΙΟΝΕΡΙΟΥ -Εθνικός Αλεξανδρούπολης
Καμπανιακός Χαλάστρας – Καβάλα
Εορδαϊκός Πτολεμαϊδος -Ηρακλής Αμπελοκήπων Θεσ.
Δεν αγωνίζεται η Θύελλα Φιλώτα
15η/32η αγωνιστική ημέρα
Απόλλων Κρύας Βρύσης-Έβρος Σουφλίου
Κοζάνη-Απόλλων Καλαμαριάς
Εθνικός Γαζώρου Σερ.-Νέστος Χρυσούπολης
Άρης Θεσ.-Θύελλα Φιλώτα
Εθνικός Αλεξανδρούπολης -ΑΠΕ Λαγκαδά
Καβάλα-Βυζάντιο Κοκκινοχώματος
Εορδαϊκός Πτολεμαϊδος – ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΑΓΙΟΝΕΡΙΟΥ
Ηρακλής Αμπελοκήπων Θεσ.-Καμπανιακός Χαλάστρας
Δεν αγωνίζεται η Δόξα Δράμας
16η/33η αγωνιστική ημέρα
Κοζάνη-Απόλλων Κρύας Βρύσης
Απόλλων Καλαμαριάς- Εθνικός Γαζώρου Σερ.
Δόξα Δράμας-Άρης Θεσ.
Νέστος Χρυσούπολης-Εθνικός Αλεξανδρούπολης
Θύελλα Φιλώτα-Καβάλα
ΑΠΕ Λαγκαδά-Εορδαϊκός Πτολεμαϊδος
Βυζάντιο Κοκκινοχώματος-Ηρακλής Αμπελοκήπων Θεσ.
Καμπανιακός Χαλάστρας – ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΑΓΙΟΝΕΡΙΟΥ
Δεν αγωνίζεται ο Έβρος Σουφλίου
17η/34η αγωνιστική ημέρα
Εθνικός Γαζώρου Σερ.-Κοζάνη
Άρης Θεσ.-Έβρος Σουφλίου
Εθνικός Αλεξανδρούπολης -Απόλλων Καλαμαριάς
Καβάλα-Δόξα Δράμας
Εορδαϊκός Πτολεμαϊδος -Νέστος Χρυσούπολης
Ηρακλής Αμπελοκήπων Θεσ.-Θύελλα Φιλώτα
Καμπανιακός Χαλάστρας -ΑΠΕ Λαγκαδά
ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΑΓΙΟΝΕΡΙΟΥ -Βυζάντιο Κοκκινοχώματος
Δεν αγωνίζεται ο Απόλλων Κρύας Βρύσης

Περισσότερα
Δείτε ακόμα

Να βρεις μιμητές

Μία από τις ευχάριστες “νότες” της συνεδρίασης του δημοτικού συμβουλίου Κιλκίς της Δευτέρας 23.1.23 υπήρξε αναμφιβόλως η παρουσία πολυμελούς ομάδας […]