Περιζήτητος
![](https://maxitis.gr/wp-content/uploads/2018/06/ΝΑΤΣΙΟΣ-ΛΑΡΙΣΣΑ.jpg)
Περιζήτητος ο εκλεκτός συνεργάτης και αρθρογράφος του «Μ» Δημήτρης Νατσιός, καθώς ολοένα και περισσότεροι φορείς ολοένα και περισσοτέρων περιοχών τον προσκαλούν ως ομμιλητή σε εκδηλώσεις του.
Τελευταία μίλησε στην συγκέντρωση γιά το θέμα του ονόματος της Μακεδονίας στην Λάρισα, την Τετάρτη 6.6.18 και όπως πάντα ο μεστός εθνικού περιεχομένου αλλά και επιστημονικής τεκμηρίωσης λόγος του «πυρπόλησε» τις ψυχές των ακροατών!
Και …έπεται συνέχεια!