«Κολλητές»
![](https://maxitis.gr/wp-content/uploads/2021/11/ΖΑΡΑΛΗ-ΠΑΚΑ.jpeg)
Την λένε Όλγα Ζαραλή, είναι παθολόγος – ογκολόγος ιατρός, υπηρετεί στο τμήμα νέου κορωνοϊού του νοσοκομείου Κιλκίς και αναμιγνύεται με τα πολιτικά και κοινωνικά κοινά του τόπου, εσχάτως δε κατέλαβε αιρετό αξίωμα στη τοπική ΝΔ μετά τις εσωκομματικές εκλογές.
Ωστόσο, υπάρχει και μία ακόμη ιδιαίτερη ιδιότητα: «Κολλητή» της Καλλισθένης Πάκα!
Και από ό, τι φαίνεται, σ’ αυτήν την ιδιότητα δίνουν προτεραιότητα και οι δύο, με το φακό του
«Μαχητή»… «αδιάψευστο μάρτυρα».