Ενημερωτική εκδήλωση με θέμα την ολοκλήρωση έργου της ΔΕΥΑ Κιλκίς
![](https://maxitis.gr/wp-content/uploads/2015/04/DEYAK-542x311.jpg)
Ενημερωτική εκδήλωση με θέμα την ολοκλήρωση του έργου «Μεταφορά τεχνογνωσίας στο δήμο Δοϊράνης και προσαρμογή της ΔΕΥΑΚ στις νέες συνθήκες που επέφερε ο «Καλλικράτης» στην διαχείριση των υδατικών πόρων στην περιοχή παρέμβασης-Βελτίωση της ποιότητας ζωής των δημοτών» διοργανώνει η δημοτική επιχείρηση ύδρευσης και αποχέτευσης Κιλκίς.
Η εκδήλωση με τίτλο «Το νερό μας ενώνει», θα πραγματοποιηθεί σήμερα στο συνεδριακό κέντρο Κιλκίς με ώρα έναρξης 9.30 το πρωί.