Aνοιχτή γενική συνέλευση του σωματείου εργαζομένων του νοσοκομείου Κιλκίς για την υποχρεωτικότητα του εμβολιασμού
![](https://maxitis.gr/wp-content/uploads/2021/08/nq8ox1628772405496.jpeg)
Το σωματείο εργαζομένων του νοσοκομείου Κιλκίς θα πραγματοποιήσει ανοιχτή γενική συνέλευση στο Εργατικό Κέντρο Κιλκίς (Βυζαντίου 3), την Πέμπτη 19.8.21 στις 7 το απόγευμα, για ενημέρωση εφ’ όλης της ύλης για την υποχρεωτικότητα του εμβολιασμού, λαμβάνοντας όλα τα μέτρα ατομικής προστασίας.
Στην συνέλευση μπορούν να παραβρεθούν κόσμια πολίτες, χωρίς δικαίωμα λόγου, λαμβάνοντας όλα τα μέτρα ατομικής προστασίας.