Πήρε «ανάσα»
![](https://maxitis.gr/wp-content/uploads/2013/12/ΠΑΥΛΙΔΗΣ-ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ.jpg)
Ευχάριστα τα νέα γιά τον πρόεδρο του συνεταιρισμού Κιλκίς Χαράλαμπο Παυλίδη και όχι μόνον, καθώς με σχετική απόφαση αναστέλλεται γιά ένα ακόμη έτος, έως την 31 Δεκεμβρίου, η λήψη αναγκαστικών μέτρων και άσκηση ποινικών διώξεων σε προέδρους και μέλη των διοικητικών συμβουλίων αγροτικών συνεταιριστικών οργανώσεων, ενώ χορηγείται βεβαίωση ασφαλιστικής ενημερότητας σύμφωνα με σχετική εγκλύκλιο του ΙΚΑ.