Τους …«ξεσήκωσε»!
![](https://maxitis.gr/wp-content/uploads/2021/01/ΠΙΝΑΚΑΣ-2.jpg)
«Κατάφερε» να …«ξεσηκώσει» τον επιχειρηματικό κόσμο του νομού η διοίκηση της περιφερείας Κ.Μακεδονίας, με επιλογές της στο πλαίσιο του προγράμματος «Διέξοδος» γιά την …ενίσχυση των μικρομεσαίων επιχειρήσεων.
Τόσο, που οι ευρισκόμενοι σε «καίρια» σημεία του Κιλκίς πίνακες ανακοινώσεων (ο εικονιζόμενος στο … «καρακέντρο» της πόλης») να έχει «καταληφθεί» από ανακοίνωση …ουκ ολίγων διαμαρτυρομένων.
Ακόμη και τώρα που, λόγω των ειδικών περιστάσεων, η χρήση τέτοιων πινάκων δεν υφίσταται στον βαθμό, στον οποίο υφίστατο πριν από αυτές.