Τόσο… «δυσεπίλυτο» πρόβλημα;
![](https://maxitis.gr/wp-content/uploads/2021/09/ΠΙΝΑΚΙΔΑ.jpg)
Πινακίδα σήμανσης σε κομβικό σημείο στο Δροσάτο, δίπλα στην διασταύρωση με την εθνική οδό και τον δρόμο προς την Δοϊράνη, σε σχεδόν μηδενική απόσταση από το πρώην δημαρχείο Δοϊράνης.
Τώρα πού θα κατευθύνονται τα οχήματα, των οποίων οι οδηγοί βλέπουν αυτήν την πινακίδα σ’ αυτήν την θέση, είναι… από άλλο ανέκδοτο!
Δηλαδή, πέρα από το φαιδρό της υπόθεσης, είναι τόσο… «δυσεπίλυτο» το πρόβλημα, ώστε τόσο καιρό να μην δύναται ο δήμος Κιλκίς, να αποκαταστήσει την πινακίδα στην σωστή θέση της;