Το ευχαριστώ του Γεωργαντά
![](https://maxitis.gr/wp-content/uploads/2021/08/ΓΕΩΡΓΑΝΤΑΣ-ΠΥΡΟΣΒΕΣΤΕΣ.jpg)
Σε ανάρτησή του ο υφυπουργός Ψηφιακής Διακυβέρνησης και βουλευτής Κιλκίς, Γιώργος Γεωργαντάς, ευχαριστεί τα στελέχη της Πυροσβεστικής Υπηρεσίας Κιλκίς αναφέροντας τα εξής:
“Ένα μεγάλο ευχαριστώ, σε όλους τους άνδρες και τις γυναίκες της Πυροσβεστικής Υπηρεσίας του Κιλκίς και όλους τους συναδέλφους τους από τη Βόρεια Ελλάδα, που συνέδραμαν στην κατάσβεση της φωτιάς στην περιοχή Ν. Σάντας – Περιστεριού – Κριθιάς.
Μόνο ευγνωμοσύνη και σεβασμός”.