Την τιμητική της
![](https://maxitis.gr/wp-content/uploads/2023/02/IMG_20230115_135354.jpg)
Τιμώμενο πρόσωπο στην εκδήλωση κοπής της βασιλόπιτας των Εφέδρων του Κιλκίς ο ιστορικός Βλάσης Αγτζίδης, αλλά και η δικηγόρος και δημοτική σύμβουλος Καλλισθένη Πάκα είχε την τιμητική της στην εκδήλωση, τουλάχιστον… στον φακό!
Εξ ου και το στιγμιότυπο με τον… παλιό γείτονά της, πρόεδρο του συλλόγου, Στράτο Ξηρουδάκη.
Ο οποίος, πώς να μην «παίρνει τα ‘πάνω του» με τέτοιες παρουσίες;