Τα εγκαίνια των νέων γραφείων του Ελληνικού Ερυθρού Σταυρού Γουμένισσας
![](https://maxitis.gr/wp-content/uploads/2018/05/4334.jpg)
Το διοικητικό συμβούλιο και τα μέλη του περιφερειακού τμήματος του Ελληνικού Ερυθρού Σταυρού Γουμένισσας, θα πραγματοποιήσουν τα εγκαίνια του νέου γραφείου επί της Ελευθερίου Βενιζέλου 28 στη Γουμένισσα, την Πέμπτη 7 Δεκεμβρίου 2023 στις 4 μ.μ.
Την εκδήλωση θα τιμήσει με την παρουσία του ο πρόεδρος του Ε.Ε.Σ. Dr Αντώνιος Αυγερινός.