To ψηφοδέλτιο του συνδυασμού «Οικολογία-Αλληλεγγύη»
![](https://maxitis.gr/wp-content/uploads/2014/04/ΟΙΚΟΛΟΓΙΑ-ΑΛΛΥΛΕΓΓΥΗ-ΣΗΜΑ.jpg)
Τους υποψηφίους του συνδυασμού του «Οικολογία-Αλληλεγγύη» όλων των νομών παρουσίασε ο υποψήφιος περιφερειάρχης Κ.Μακεδονίας Μιχάλης Τρεμόπουλος.
Οσον αφορά στον νομό Κιλκίς υποψήφιος αντιπεριφερειάρχης είναι ο σμήναρχος ε.α Ιωάννης Μανομενίδης, ενώ το ψηφοδέλτιο στελεχώνουν οι ελεύθεροι επαγγελματίες Αστέριος Μούζας και Νικόλαος Λιόλιος και η νοικοκυρά Αναστασία Χιλιτίδου.