Συλλυπητήριο της ΔΕΕΠ ΝΔ για τον θάνατο του Στέργιου Κουλίνα
![](https://maxitis.gr/wp-content/uploads/2020/12/anameno-keri.jpg)
Με αφορμή την απώλεια ενός ακόμη συντοπίτη μας λόγω του θανατηφόρου ιού του νέου κορωναϊού από την ΔΕΕΠ νομού Κιλκίς ΝΔ και την ΔΗΜΤΟ ΠΑΙΟΝΙΑΣ ΝΔ εκδόθηκε η ακόλουθη συλλυπητήρια ανακοίνωση:
Εκφράζουμε τα θερμά συλλυπητήρια μας και την βαθιά μας θλίψη για την απώλεια του στελέχους του κόμματος μας ΣΤΕΡΓΙΟΥ ΚΟΥΛΙΝΑ (ΠΑΡΙΔΗ).
Ο εκλιπών υπήρξε ενεργό μέλος της ΝΔ σε τοπικό επίπεδο, συγκεκριμένα στην ευρύτερη περιοχή του Πολυκάστρου και ο χαμός του από την φονική πανδημία αφήνει δυσαναπλήρωτο κενό στην οικογένεια του, στην τοπική κοινωνία αλλά και στην παράταξη μας.
Ευχόμαστε στα συγγενικά του πρόσωπα να έχουν την Εξ΄ ύψους παρηγορία.
Ο Θεός ας αναπαύσει την ψυχή Του.
Καλό Ταξίδι Στέργιο.