Συνεδριάζει την Πέμπτη το δημοτικό συμβούλιο Παιονίας
![](https://maxitis.gr/wp-content/uploads/2015/02/ΠΑΙΟΝΙΑ-2-542x276.jpg)
Συνεδριάζει την προσεχή Πέμπτη 12.3.15, στο δημοτικό κατάστημα (αίθουσα «Ιωάννης Καρακασίδης») με ώρα έναρξης 7 το βράδυ, το δημοτικό συμβούλιο Παιονίας.
Η ημερήσια διάταξη της συνεδρίασης περιλαμβάνει δεκατρία θέματα, ανάμεσα στα οποία η δι’ εκλογής επιλογή Συμπαραστάτη του Δημότη και της Επιχείρησης η έγκριση ανακεφαλαιωτικών πινάκων έργων, η υποχρεωτική αναμόρφωση του προϋπολογισμού οικονομικού έτους 2015, η ανανέωση αδειών επαγγελματιών λαϊκών αγορών, ο καθορισμός αδειών υπαιθρίου εμπορίου κα.