Να μην οξυνθεί ακόμη περισσότερο
![](https://maxitis.gr/wp-content/uploads/2021/09/IMG_20210910_163325.jpg)
Σύμφωνα με πληροφορίες από έγκυρη «πηγή», από την Δευτέρα 13.9.21, και γιά διάστημα που θα κυμανθεί από μιάν εβδομάδα μέχρι ένα μήνα, ο χώρος στάθμευσης οχημάτων επί της κεντρικής οδού 21ης Ιουνίου, απέναντι από την λέσχη αξιωματικών φρουράς (ΛΑΦ) Κιλκίς, θα παραμείνει κλειστός λόγω του καθιερωμένου κατά καιρούς ελέγχου λειτουργίας του.
Που σημαίνει, ότι δήμος και τροχαία Κιλκίς οφείλουν να λάβουν αμέσως τα κατάλληλα μέτρα, ώστε το ήδη οξύτατο πρόβλημα στάθμευσης στο κέντρο του Κιλκίς να μην γίνει σε ανυπόφορο βαθμό οξύτερο.