Ένα …κανονικό προπονητήριο
![](https://maxitis.gr/wp-content/uploads/2014/01/GNOMI_001--542x449.jpg)
«Συνωστισμός» αρχών και φορέων στην σειρά γιά το ποιός θα πρωτοτιμήσει την «χρυσή» τριάδα των μαθητών του λυκείου Καμπάνη και αθλητών του ΓΣ Μανδρών.
Και ναι μεν, «άξιον και δίκαιον».
Όμως, η καλύτερη τιμή θα ήταν οι φορείς να «συνωστισθούν» σε ένα πεδίο συναγωνισμού γιά το ποιός ή ποιοί θα συνδράμουν στο να αποκτήσει ο τόπος άσκησης της δραστηριότητας αυτών των παιδιών έναν καθοριστικής σημασίας γιά την εξέλιξη και πρόοδό τους χώρο.
Ένα …κανονικό προπονητήριο ρίψεων.
(Το υποτυπώδες υπάρχει, νά ‘ναι καλά …ο κυρ-Γιάννης ο Χρίστογλου ο προπονητής και οι μετρημένοι στα δάκτυλα φίλοι του αθλητισμού, που τον συμπαραστέκονται).