Ποιά… «αποκλειστικά»;
![](https://maxitis.gr/wp-content/uploads/2020/12/ΚΥΡΙΑΚΙΔΗΣ-ΖΙΩΓΑΣ.jpg)
Μερικοί εδώ στα τοπικά μέσα ενημέρωσης έχουν βαλθεί να αφαιρέσουν πάση θυσία από τον επιθετικό προσδιορισμό «αποκλειστικό», γιά τα ρεπορτάζ, …την πραγματική έννοιά του, όπως και την πραγματική έννοια …της ίδιας της λέξης!
Παρουσιάζοντας ως «αποκλειστικό (!) ρεπορτάζ» ένα… βιογραφικό σημείωμα προ πολλού και μονίμως, σε… «κοινή θέα»!
Διαβάστε, με… την χρονολογική σειρά τους, όλα τα δημοσιεύματα και «αναρτήσεις» για την δωρεά του καλού συμπατριώτη Χρήστου Ζιώγα στο νοσοκομείο Κιλκίς και θα καταλάβετε.