Ε όχι και «ανεύθυνη»
Ο δήμαρχος Παιονίας χαρακτηρίζει «ανεύθυνη» την διοίκηση της Τραπέζης Πειραιώς γιά την αναστολή της λειτουργίας του υποκαταστήματος Πολυκάστρου.
Που να δείτε… «υπευθυνότητα» καθημερινά στο κατάστημα του Κιλκίς, όταν στην δίνη της πανδημίας του νέου κορωνοϊού επιτρέπει στους πολίτες (κατά τα λοιπά και … πελάτες!) να… «στοιβάζονται» εξω από το υποκατάστημα του Κιλκίς, και να μην ενημερώνει όταν λόγω κρούσματος κορωνοϊού έκλεισε ολόκληρη ημέρα (προτελευταία του μήνα)!
Χωρίς βέβαια σύμφωνα με καταγγελίες πολιτών να ανεφοδιάζει τα υπόλοιπα ΑΤΜ που βρίσκονται διάσπαρτα μέσα στην πόλη.