Πολιτική

Τα ονόματα των υποψηφίων του συνδυασμού του Γιάννη Φαχουρίδη

Λαϊκή Συσπειρωση Κιλκίς
Δήμαρχος ΦΑΧΟΥΡΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΥ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗ

Εκλογική Περιφέρεια ΓΑΛΛΙΚΟΥ

Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΑΣΠΑΣΙΑ ΤΟΥ ΗΛΙΑ
ΠΑΠΑΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
ΣΑΒΒΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ
ΤΣΙΤΣΙΒΑΚΟΥ ΕΛΕΝΗ ΤΟΥ ΣΤΕΡΓΙΟΥ
ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΙΔΗΣ ΠΕΡΙΚΛΗΣ ΤΟΥ ΕΥΚΛΕΙΔΗ

Εκλογική Περιφέρεια ΔΟΪΡΑΝΗΣ

Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι
ΚΕΣΙΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΤΟΥ ΗΡΑΚΛΗ

Εκλογική Περιφέρεια ΚΙΛΚΙΣ

Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι
ΑΓΤΖΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΑΝΕΣΤΗ
ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ ΤΟΥ ΕΠΑΜΕΙΝΩΝΔΑ
ΓΙΑΝΝΟΥΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
ΔΟΥΛΚΕΡΙΔΗΣ ΚΩΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ
ΙΑΚΩΒΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΟΥ ΠΑΥΛΟΥ
ΚΕΛΛΝΕΡ ΠΑΣΧΑΛΗΣ ΤΟΥ ΜΙΛΑΝ
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΟΥ ΧΡΥΣΟΥΛΑ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
ΜΑΚΑΡΙΟΣ ΕΥΡΙΠΙΔΗΣ ΤΟΥ ΒΕΝΙΑΜΙΝ
ΜΑΚΡΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ
ΜΑΥΡΟΚΕΦΑΛΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ ΤΟΥ ΜΑΤΘΑΙΟΥ
ΜΕΛΕΤΙΑΔΗΣ ΣΥΜΕΩΝ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ
ΝΙΚΟΛΑΪΔΟΥ ΑΝΑΤΟΛΗ (ΝΑΖΗ) ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ( ΓΙΟΥΡΑΣ) ΤΟΥ ΣΤΕΦΑΝΟΥ
ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ ΖΗΣΗΣ ΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΥ
ΠΑΡΓΙΑΝΟΥ ΜΑΡΘΑ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
ΠΙΝΕΛΗΣ ΚΩΣΤΑΣ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ
ΤΑΣΟΥΛΗΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
ΤΑΣΟΥΛΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΟΥ ΗΛΙΑ
ΤΑΧΤΣΟΓΛΟΥ ΚΥΡΙΑΚΙΤΣΑ ΤΟΥ ΕΥΘΥΜΙΟΥ
ΤΕΜΕΚΕΝΙΔΟΥ ΠΑΡΘΕΝΑ (ΜΕΜΑ) ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ
ΤΣΕΡΚΕΖΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΤΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ
ΤΣΙΤΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΤΣΙΤΣΕΚΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
ΧΑΛΙΤΣΙΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

Εκλογική Περιφέρεια ΚΡΟΥΣΣΩΝ
Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΣΠΥΡΟΣ ΤΟΥ ΣΑΒΒΑ
ΚΩΣΤΕΑ ΕΛΙΣΑΒΕΤ ΣΥΖ ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
ΜΥΡΙΑΝΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΟΥ ΜΩΫΣΗ
ΤΑΤΙΔΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ
ΤΣΑΟΥΣΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΟΥ ΛΑΖΑΡΟΥ

Εκλογική Περιφέρεια ΜΟΥΡΙΩΝ

Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι
ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ
ΤΑΣΟΥΛΙΔΟΥ ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΑ ΣΥΖ ΗΛΙΑ

Εκλογική Περιφέρεια ΠΙΚΡΟΛΙΜΝΗΣ

Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι
ΑΛΜΑΣΙΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΤΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΣΟΛΟΜΩΝΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ
ΣΤΟΛΤΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ ΣΥΖ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ

Εκλογική Περιφέρεια ΧΕΡΣΟΥ

Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι
ΠΑΥΛΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΧΑΣΙΩΤΗ
ΣΑΧΠΕΚΙΔΟΥ ΕΙΡΗΝΗ ΣΥΖ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

Δημοτική Κοινότητα ΚΙΛΚΙΣ

Υποψήφιοι Σύμβουλοι της Δημοτικής Κοινότητας
ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ ΣΑΜΟΥΗΛ ΤΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟΥ
ΑΛΕΞΑΝΔΡΙΔΟΥ ΕΙΡΗΝΗ ΤΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ
ΑΜΑΝΑΤΙΔΗΣ ΣΑΒΒΑΣ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΠΑΥΛΟΥ
ΒΙΒΝΤΕΝΚΟ ΙΓΚΟΡ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ
ΙΝΤΖΙΔΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ ΤΟΥ ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ
ΚΑΡΓΙΩΤΟΥ ΝΙΚΗ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ
ΚΕΤΣΕΡΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΚΑΛΛΙΝΙΚΟΥ
ΚΥΡΙΑΚΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΥ
ΜΟΥΡΧΟΥΤΑΣ ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΣ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΠΑΝΤΕΛΙΔΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΦΑΧΟΥΡΙΔΟΥ ΝΤΑΝΑ ΣΥΖ ΠΑΝΤΕΛΗ

Δημοτική Κοινότητα ΝΕΑΣ ΣΑΝΤΑΣ

Υποψήφιοι Σύμβουλοι της Δημοτικής Κοινότητας
ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ ΜΙΛΙΤΙΑΔΗΣ ΤΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ
ΠΑΠΑΒΡΑΜΙΔΗΣ ΘΕΟΧΑΡΗΣ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ
ΠΑΠΑΜΙΧΑΗΛΙΔΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΤΟΥ ΠΕΡΙΚΛΗ
ΧΑΤΖΗΧΡΙΣΤΑΚΗ ΕΛΙΣΣΑΒΕΤ ΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΥ
ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΙΔΗΣ ΕΥΚΛΕΙΔΗΣ ΤΟΥ ΠΕΡΙΚΛΗ

Τοπική Κοινότητα ΑΓΙΑΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ

Υποψήφιοι Εκπρόσωποι της Τοπική Κοινότητας
ΤΑΣΟΥΛΙΔΗΣ ΗΛΙΑΣ ΤΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥ

Τοπική Κοινότητα ΑΜΑΡΑΝΤΩΝ
Υποψήφιοι Σύμβουλοι της Τοπική Κοινότητας
ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΤΟΥ ΚΥΡΙΑΚΟΥ
ΧΑΡΑΤΣΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΥ ΔΙΟΓΕΝΗΣ
ΧΟΥΝΟΥΖΙΔΟΥ ΔΑΦΝΗ ΤΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟΥ

Τοπική Κοινότητα ΑΝΤΙΓΟΝΕΙΑΣ

Υποψήφιοι Εκπρόσωποι της Τοπική Κοινότητας
ΜΑΣΜΑΝΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΜΙΧΑΗΛ
ΠΑΣΧΑΛΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΑΝΔΡΕΑ

Τοπική Κοινότητα ΓΑΛΛΙΚΟΥ
Υποψήφιοι Σύμβουλοι της Τοπικής Κοινότητας
ΚΟΥΤΙΑΝΟΥΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΤΟΥ ΓΙΑΝΝΗ
ΦΕΛΛΙΑ ΘΕΟΔΩΡΑ ΤΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

Τοπική Κοινότητα ΓΕΡΑΚΑΡΙΟΥ

Υποψήφιοι Εκπρόσωποι της Τοπική Κοινότητας
ΚΟΤΣΑΛΙΔΟΥ ΠΑΡΕΣΣΑ ΤΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ

Τοπική Κοινότητα ΔΡΟΣΑΤΟΥ

Υποψήφιοι Σύμβουλοι της Τοπική Κοινότητας
ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ

Τοπική Κοινότητα ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ

Υποψήφιοι Σύμβουλοι της Τοπική Κοινότητας
ΤΣΟΚΑΚΤΣΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

Τοπική Κοινότητα ΗΛΙΟΛΟΥΣΤΟΥ

Υποψήφιοι Σύμβουλοι της Τοπική Κοινότητας
ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΤΟΥ ΘΕΟΦΥΛΑΚΤΟΥ

Τοπική Κοινότητα ΚΑΜΠΑΝΗ

Υποψήφιοι Σύμβουλοι της Τοπική Κοινότητας
ΑΪΒΑΖΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΤΟΥ ΚΥΡΙΑΚΟΥ

Τοπική Κοινότητα ΚΑΣΤΑΝΕΩΝ
Υποψήφιοι Σύμβουλοι της Τοπική Κοινότητας
ΒΟΥΛΓΑΡΟΠΟΥΛΟΥ ΠΟΛΥΞΕΝΗ ΣΥΖ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗ

Τοπική Κοινότητα ΚΕΝΤΡΙΚΟΥ

Υποψήφιοι Σύμβουλοι της Τοπική Κοινότητας
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΠΕΤΡΟΣ ΤΟΥ ΓΑΒΡΙΗΛ

Τοπική Κοινότητα ΚΟΙΛΑΔΙΟΥ

Υποψήφιοι Εκπρόσωποι της Τοπική Κοινότητας
ΤΣΑΟΥΣΙΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΤΟΥ ΛΑΖΑΡΟΥ

Τοπική Κοινότητα ΚΟΚΚΙΝΙΑΣ
Υποψήφιοι Εκπρόσωποι της Τοπική Κοινότητας
ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΛΙΔΗΣ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΣ ΤΟΥ ΔΙΟΓΕΝΗ

Τοπική Κοινότητα ΚΡΗΣΤΩΝΗΣ

Υποψήφιοι Σύμβουλοι της Τοπική Κοινότητας
ΤΣΟΤΟΥΛΙΔΗΣ ΒΛΑΔΙΜΗΡΟΣ ΤΟΥ ΒΙΚΤΩΡ

Τοπική Κοινότητα ΛΕΙΨΥΔΡΙΟΥ

Υποψήφιοι Σύμβουλοι της Τοπική Κοινότητας
ΑΝΔΡΕΑΝΙΔΗΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ ΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΠΑΥΛΟΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ

Τοπική Κοινότητα ΜΑΥΡΟΝΕΡΙΟΥ
Υποψήφιοι Σύμβουλοι της Τοπική Κοινότητας
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΜΑΡΓΑΡΙΤΗΣ ΤΟΥ ΔΑΜΙΑΝΟΥ

Τοπική Κοινότητα ΜΕΓΑΛΗΣ ΒΡΥΣΗΣ

Υποψήφιοι Σύμβουλοι της Τοπική Κοινότητας
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΒΛΑΔΙΜΗΡΟΣ ΤΟΥ ΑΛΕΚΟΥ
ΣΑΧΙΝΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΤΟΥ ΗΛΙΑ

Τοπική Κοινότητα ΜΕΓΑΛΗΣ ΣΤΕΡΝΑΣ

Υποψήφιοι Σύμβουλοι της Τοπική Κοινότητας
ΓΥΜΝΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΡΕΣΣΑ ΤΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ ΘΩΜΑΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΝΑΚΟΥΛΑ ΣΟΦΙΑ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

Τοπική Κοινότητα ΜΕΣΙΑΝΟΥ

Υποψήφιοι Σύμβουλοι της Τοπική Κοινότητας
ΑΓΓΕΛΙΔΟΥ ΜΑΡΘΑ ΤΟΥ ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ
ΚΑΛΙΣΤΡΑΤΙΔΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΤΟΥ ΛΑΖΑΡΟΥ

Τοπική Κοινότητα ΠΑΛΑΙΟΥ ΑΓΙΟΝΕΡΙΟΥ

Υποψήφιοι Σύμβουλοι της Τοπική Κοινότητας
ΚΥΡΙΑΚΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟΥ
ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ ΚΟΣΜΑΣ ΤΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ
ΤΣΑΚΙΡΙΔΟΥ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ

Τοπική Κοινότητα ΠΕΔΙΝΟΥ

Υποψήφιοι Σύμβουλοι της Τοπική Κοινότητας
ΚΑΒΑΛΤΖΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ

Τοπική Κοινότητα ΠΛΑΓΙΑΣ

Υποψήφιοι Σύμβουλοι της Τοπική Κοινότητας
ΚΑΛΠΑΖΙΔΟΥ ΕΥΡΩΠΗ ΣΥΖ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΤΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ

Τοπική Κοινότητα ΠΟΝΤΟΚΕΡΑΣΕΑΣ

Υποψήφιοι Σύμβουλοι της Τοπική Κοινότητας
ΚΑΡΑΜΠΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ
ΚΑΡΑΣΑΒΒΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΟΥ ΗΡΑΚΛΗ

Τοπική Κοινότητα ΣΤΑΥΡΟΧΩΡΙΟΥ

Υποψήφιοι Σύμβουλοι της Τοπική Κοινότητας
ΑΓΤΖΙΔΗΣ ΑΝΕΣΤΗΣ ΤΟΥ ΔΗΜΟΥ
ΚΟΣΜΕΡΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΟΥ ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ
ΦΑΧΟΥΡΙΔΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ ΣΥΖ ΓΕΩΡΓΙΟΥ

Τοπική Κοινότητα ΤΕΡΠΥΛΛΟΥ

Υποψήφιοι Σύμβουλοι της Τοπική Κοινότητας
ΧΑΤΖΗΣΤΕΦΑΝΙΔΗΣ ΗΛΙΑΣ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

Τοπική Κοινότητα ΦΥΣΚΑΣ
Υποψήφιοι Εκπρόσωποι της Τοπική Κοινότητας
ΜΑΝΟΥΣΑΡΙΔΟΥ ΛΕΜΟΝΑ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ

Τοπική Κοινότητα ΧΕΡΣΟΥ

Υποψήφιοι Σύμβουλοι της Τοπική Κοινότητας
ΗΛΙΑΔΟΥ ΕΙΡΗΝΗ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΚΕΣΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΣΑΒΒΑ
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ ΣΥΖ ΠΑΥΛΟΥ
ΦΩΤΙΑΔΗΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ ΤΟΥ ΣΑΜΨΩΝ

Τοπική Κοινότητα ΧΡΥΣΟΠΕΤΡΑΣ
Υποψήφιοι Σύμβουλοι της Τοπική Κοινότητας
ΧΑΤΖΗΜΗΤΡΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

Τοπική Κοινότητα ΧΩΡΥΓΙΟΥ

Υποψήφιοι Σύμβουλοι της Τοπική Κοινότητας
ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΟΥ ΕΙΡΗΝΗ ΤΟΥ ΑΝΑΝΙΑ
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΤΟΥ ΛΕΩΝΙΔΑ
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΚΟΣΜΑΣ ΤΟΥ ΦΩΤΙΟΥ
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ ΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

Περισσότερα

Β.Ρόκος: «Fly Over- Οι Θεσσαλονικείς έχουν πληρώσει πολλές φορές το τίμημα να παίρνουν άλλοι αποφάσεις για την πόλη»

Στην εκδήλωση που συνδιοργάνωσαν η Πρωτοβουλία Κατοίκων Μαλακαπής, Πυλαίας, Κρυονερίου, ο Σύνδεσμος Κωνσταντινοπολιτών, ο Σύλλογος Δρομέων Υγείας Θεσσαλονίκης και η […]

Δείτε ακόμα

Φωτοσχόλιο

Από την επίσκεψη του βουλευτή ΠΑΣΟΚ νομού Κιλκίς Στέφανου Παραστατίδη στο συνοριακό σταθμό των Ευζώνων