Ομιλία στο Λύκειο Ελληνίδων Κιλκίς με τον π. Βαρνάβα Γιάγκου
![](https://maxitis.gr/wp-content/uploads/2020/02/p.-varnavas-1024x900.jpg)
Ομιλία με θέμα «Η συζυγία ως ευκαιρία ανάπτυξης», διοργανώνει το Λύκειο Ελληνίδων Κιλκίς σε συνεργασία με την ιερά μητρόπολη Πολυανής και Κιλκισίου, την Δευτέρα 10.2.20, στις 6 το απόγευμα, στην αίθουσα εκδηλώσεων του ΛΕΚ (Μητροπόλεως 11, Κιλκίς).
Ομιλητής θα είναι ο πανοσιολογιότατος αρχιμανδρίτης, γενικός αρχιερατικός επίτροπος της ιεράς μητροπόλεως Θεσσαλονίκης και ηγούμενος της ιεράς μονής Αγίας Θεοδώρας, π. Βαρνάβας Γιάγκου.
Είσοδος ελεύθερη.