Έρχεται την Δευτέρα γιά ομιλία στο Κιλκίς ο πρόεδρος του ΠΑΣΟΚ-ΚΙΝΑΛ Νίκος Ανδρουλάκης
![](https://maxitis.gr/wp-content/uploads/2023/03/336669910_5876335599152732_1419348122148003088_n.jpeg)
Το Κιλκίς θα επισκεφθεί την ερχόμενη Δευτέρα 20 Μαρτίου ο πρόεδρος του ΠΑΣΟΚ-ΚΙΝΑΛ Νίκος Ανδρουλάκης.
Ο Νίκος Ανδρουλάκης θα πραγματοποιήσει ανοικτή συγκέντρωση – ομιλία για τα μέλη και τους φίλους του κόμματος, στο συνεδριακό κέντρο του δήμου Κιλκίς στις 6.30 το απόγευμα.
Μετά τον πρόεδρο του ΣΥΡΙΖΑ – Προοδευτική Συμμαχία Αλέξη Τσίπρα που επισκέφθηκε το νομό Κιλκίς τον Δεκέμβριο του 2022 και τον γενικό γραμματέα της ΚΕ του ΚΚΕ Δημήτρη Κουτσούμπα αρχές Φεβρουαρίου είναι ο τρίτος πολιτικός αρχηγός που θα επισκεφθεί προεκλογικά το νομό Κιλκίς.