Έρχεται την Τετάρτη στο Κιλκίς ο Νίκος Ανδρουλάκης
![](https://maxitis.gr/wp-content/uploads/2017/09/androul708-542x245.jpg)
Την προγραμματική διακήρυξή του, ενόψει των εκλογών στην Δημοκρατική Συμπαράταξη για την ανάδειξη του προέδρου του νέου φορέα της Κεντροαριστεράς, θα παρουσιάσει στο Κιλκίς ο υποψήφιος για την προεδρία Νίκος Ανδρουλάκης.
Η εκδήλωση θα πραγματοποιηθεί την Τετάρτη 20.9.17, στην αίθουσα “Βασίλειος Σεργιαννίδης” του εμπορικού και βιομηχανικού επιμελητηρίου Κιλκίς, με ώρα έναρξης 7.30 το βράδυ.
Θα προηγηθούν:
5.30μ.μ.: Συνάντηση με στελέχη και φίλους της παράταξης στην Γουμένισσα.
7μ.μ.: Συνέντευξη Τύπου στην αίθουσα “Βασίλειος Σεργιαννίδης” του ΕΒΕ Κιλκίς.