Μήνας… των δικαστηρίων!
![](https://maxitis.gr/wp-content/uploads/2021/09/ΔΙΚΑΣΤΗΡΙΟ.png)
Δεν είναι μόνο μήνας της Διεθνούς Εκθέσεως Θεσσαλονίκης, της μη διεξαχθείσας για δεύτερη συνεχή χρονιά, ένεκα η πανδημία, ετήσιας εμποροπανήγυρης Κιλκίς και της επιστροφής των μαθητών στα θρανία ο Σεπτέμβριος.
Είναι και μήνας πολλής δουλειάς… στα δικαστήρια του Κιλκίς, με εκδικάσεις υποθέσεων (αγωγών, ενστάσεων, προσφυγών κλπ), στις οποίες εμπλέκονται επώνυμα στελέχη της τοπικής διοίκησης και των δύο βαθμίδων!
Επομένως, μήνας… «μπόλικης» δουλειάς γιά το δικαστικό και κοινωνικοπολιτικό ρεπορτάζ του «Μαχητή».
Λίγη υπομονή μόνο, και… όρεξη να ‘χετε να διαβάζετε!