Μία ευχάριστη βραδιά στον Καμπάνη από τον σύλλογο γυναικών
![](https://maxitis.gr/wp-content/uploads/2015/01/18012015_027-542x334.jpg)
Την πρωτοχρονιάτικη βασιλόπιτά του έκοψε ο σύλλογος γυναικών Καμπάνη.
Η εκδήλωση πραγματοποιήθηκε την Κυριακή 18.1.15, στην αίθουσα «Πέτρινοι» του οικισμού ήτοι στον χώρο-«κόσμημα» του αποστακτηρίου Μεσίγκου, παρουσία πλήθους φίλων του συλλόγου και σε εορταστική ατμόσφαιρα.
Τον πλακούντα ευλόγησε ο εφημέριος π. Ιωάννης, ενώ ακολούθησε μία ευχάριστη βραδιά με τα μέλη του συλλόγου να περιποιούνται με ζεστασιά και εγκαρδιότητα τους προσκεκλημένους.