Με οικογενειακή φωτογραφία υποδέχθηκε τον Κυριάκο
![](https://maxitis.gr/wp-content/uploads/2023/06/1686403244686.jpg)
Στο Κιλκίς βρέθηκε ο πρόεδρος της Νέας Δημοκρατίας Κυριάκος Μητσοτάκης και κάτοικος της περιοχής τον υποδέχτηκε με μία ιδιαίτερη έκπληξη.
Λίγο μετά την άφιξή του, κάτοικος της περιοχής κρατώντας στα χέρια του μια οικογενειακή του φωτογραφία, στην οποία απεικονίζεται ο πατέρας του Κωνσταντίνος Μητσοτάκης από παλαιότερη επίσκεψή του στο Κιλκίς καλοσώρισε τον πρόεδρο της ΝΔ.