Λειτουργία των γραφείων της ΕΠΣΚ κάθε Τρίτη και Πέμπτη
![](https://maxitis.gr/wp-content/uploads/2018/05/epskilkis-542x311.jpg)
Από την Ένωση Ποδοσφαιρικών Σωματείων Κιλκίς ανακοινώνεται ότι παρά το γεγονός ότι βρίσκεται σε κατάσταση αναστολής εργασιών, τα γραφεία θα παραμένουν ανοιχτά, κάθε Τρίτη και Πέμπτη από τις 9 το πρωί έως τις 1.30 το μεσημέρι, για την εξυπηρέτηση των σωματείων (είτε με την παροχή βοήθειας για την εγγραφή στο ηλεκτρονικό μητρώο, είτε για μετεγγραφές ποδοσφαιριστών, είτε για οποιοδήποτε ζήτημα).