Το Σάββατο η κοπή βασιλόπιτας των συλλόγων του Καμπάνη
![](https://maxitis.gr/wp-content/uploads/2020/01/81521945_565249227529800_7491756633173786624_n-850x504.png)
Το Σάββατο 25.1.20, στις 7 το απόγευμα, στο πνευματικό κέντρο της εκκλησίας, οι φορείς του Καμπάνη θα κόψουν από κοινού τη βασιλόπιτά τους.
Την εκδήλωση συνδιοργανώνουν η κοινότητα Καμπάνη, τα μέλη του πολιτιστικού συλλόγου, της ποδοσφαιρικής ομάδας Δόξα Καμπάνη και του συλλόγου γυναικών Καμπάνη.
Στις 5 το απόγευμα, στον πολιτιστικό σύλλογο θα γίνει η κοπή της βασιλόπιτας για τα παιδικά τμήματα του πολιτιστικού συλλόγου (χορευτικό παιδικό και εφηβικό).