Η κοπή της βασιλόπιτας των εργαζομένων του δήμου Παιονίας
![](https://maxitis.gr/wp-content/uploads/2023/02/ΚΟΠΗ-ΠΙΤΑΣ.jpg)
Πραγματοποιήθηκε το πρωί της Παρασκευής 10 Φεβρουαρίου 2023 η κοπή βασιλόπιτας των εργαζομένων του δήμου Παιονίας, στην αίθουσα συνεδριάσεων του δημοτικού συμβουλίου “Ιωάννης Καρακασίδης”.
Την βασιλόπιτα έκοψε ο δήμαρχος Κώστας Σιωνίδης, ο οποίος ευχήθηκε σε όλους τους εργαζόμενους και τους παρευρισκόμενους υγεία και καλή συνεργασία.
Την μικρή αυτή εκδήλωση τίμησαν επίσης, με την παρουσία τους αντιδήμαρχοι, ο γενικός γραμματέας του δήμου, η πρόεδρος Κοινωφελούς Επιχείρησης, δημοτικοί σύμβουλοι και πρόεδροι κοινοτήτων.
Το φλουρί της βασιλόπιτας έτυχε στην Υπηρεσία Δόμησης και αναμένουμε τους άλλους τρεις τυχερούς από τα πιτάκια που μοιράστηκαν.