Παραμένει η τριανδρία χωρίς καμμία μεταβολή στην τοπική αστυνομική ηγεσία
![](https://maxitis.gr/wp-content/uploads/2019/03/AΣTYNOMIA-τελικό.jpg)
Οι κρίσεις των τελευταίων ημερών γιά τους ανώτερους αξιωματικούς της Ελληνικής Αστυνομίας δεν επέφεραν καμμία μεταβολή στην κορυφή της διεύθυνσης αστυνομίας (ΔΑ) Κιλκίς.
Ετσι, σ’ αυτήν παραμένει η τριανδρία των Χρήστου Παπαποστόλου, Δημήτρη Χαραλαμπίδη και Θεόδωρου Ρούμκου, που είχε προκύψει από τις προηγούμενες κρίσεις και μεταθέσεις.
Και οι τρεις φέρουν τον βαθμό του αστυνομικού διευθυντή.