Καλύτερα… πριν το «κράξιμο»
Περίπτωση παρόμοια με αυτήν του δήμου Κιλκίς στο θέμα των ακαθαρίστων οικοπέδων, με την διαφορά ότι εδώ πρόκειται γιά την Κτηματική Υπηρεσία του Δημοσίου, και το θέμα έχει να κάνει με περίφραξη.
Δηλαδή, καλώς η Κτηματική Υπηρεσία του Δημοσίου μερίμνησε για την τοποθέτηση νέας περίφραξης πέριξ των εγκαταλελειμένων «διδύμων» κτιρίων του πρώην στρατοπέδου Διαλέττη.
Μόνο που θα ήταν ακόμη καλύτερο να το πράξει, πριν το… «κράξιμο» από τον φακό του «Μαχητή», με το συνοδευτικό σχετικό σχόλιο!