Οι υποψηφιότητες για την διοίκηση του δικηγορικού συλλόγου
![](https://maxitis.gr/wp-content/uploads/2014/02/dikigorikos-542x503.jpg)
Από τον δικηγορικό σύλλογο Κιλκίς δημοσιοποιήθηκαν οι υποψηφιότητες για την εκλογή της νέας διοίκησής του, εν όψει των αρχαιρεσιών της Κυριακής 23.2.14.
Ετσι, υποψήφια για την προεδρεία είναι η νυν πρόεδρος Ευρώπη Αρτόγλου, ενώ για τα οκτώ υπόλοιπα αξιώματα οι Ευφροσύνη Ζαμπέλη, Ολγα Καλπακίδου, Ντονέλλα Κοσκοσίδου, Χρήστος Μαμαντζής, Ειρήνη Ορφανίδου, Δημήτριος Ταλαμπίρης, Ιωάννης Χατζηαποστόλου και Αδάμ Χριστοδουλίδης.