Ο Ι.Φωτακέλης νέος υπεύθυνος του τομέα Παιδείας της ΔΕΕΠ Ν. Κιλκίς
![](https://maxitis.gr/wp-content/uploads/2020/11/ΦΩΤΑΚΕΛΗΣ-ΓΙΑΝΝΗΣ.jpg)
Την Πέμπτη 5 Νοεμβρίου 2020 ορίσθηκε με απόφαση (Α.Π.: 671 / 5-11-2020) του γραμματέα οργανωτικού της ΝΔ Στυλιανού Κονταδάκη ο νέος υπεύθυνος του τομέα Παιδείας της ΔΕΕΠ Ν. Κιλκίς.
Πρόκειται για τον Ιωάννη Φωτακέλη έναν ενεργό πολίτη της τοπικής μας κοινωνίας ο οποίος πλέον αποτελεί το νέο μέλος του Συμβουλίου της κομματικής μας οργάνωσης.
Όπως αναφέρεται ρητώς στην απόφαση του γραμματέα οργανωτικού ο νέος υπεύθυνος Παιδείας θα μπορεί να συμμετέχει στις συνεδριάσεις της Δ.Ε.Ε.Π. Κιλκίς, με δικαίωμα λόγου και όχι ψήφου.