Έχει και συνέχεια η διαμαρτυρία
![](https://maxitis.gr/wp-content/uploads/2021/01/IMG_20210129_201637-867x1024.jpg)
Δεν αρκέστηκε να αναρτήση σε μια κόλλα χαρτί την διαμαρτυρία του για τις επιλογές της διοίκησης της περιφερείας Κ.Μακεδονίας (του προγράμματος «Διέξοδος») σε πίνακα ανακοινώσεων του δήμου σε κεντρικό δρόμο του Κιλκίς, αλλά αυτή την φορά πήγε και παρά δίπλα στην κολόνα της ΔΕΗ.
Και αυτή την φορά κάνει αναφορά για τον για τον δρόμο Κιλκίς Θεσσαλονίκης που εγκαινίασε ο περιφερειάρχης Κεντρικής Μακεδονίας Απόστολος Τζιτζικώστας, λίγο πριν τις εκλογές.
Και έπεται συνέχεια!