Ετήσιος χορός και κοπή βασιλόπιτας συνταξιούχων ΟΑΕΕ
![](https://maxitis.gr/wp-content/uploads/2020/02/βασιλόπιτα-1-1020x580.jpg)
Τον ετήσιο χορό του κατά την διάρκεια του οποίου θα κόψει την βασιλόπιτά του διοργανώνει ο σύλλογος συνταξιούχων Ογανισμού Ασφαλίσεων Εμπόρων και Επαγγελματιών (ΟΑΕΕ) νομού Κιλκίς.
Η εκδήλωση θα πραγματοποιηθεί την Κυριακή 8.3.20 στο κέντρο “Θέατρο” του Κιλκίς με ώρ έναρξης προσέλευσης 1 μετά το μεσημέρι και θα πλαισιωθεί από το μουσικό συγκρότημα του Φώτη Ζάικου.