Επίσκεψη δημάρχου Κιλκίς στη λαϊκή αγορά του Κιλκίς
![](https://maxitis.gr/wp-content/uploads/2021/12/ΕΠΙΣΚΕΨΗ-ΔΗΜΑΡΧΟΥ-ΚΙΛΚΙΣ-ΣΤΗ-ΛΑΪΚΗ-ΑΓΟΡΑ-ΚΙΛΚΙΣ-5.jpg)
Ευχές για Χαρούμενα Χριστούγεννα και Καλές Γιορτές με πολίτες και με μικροπωλητές αντάλλαξε σήμερα το πρωί ο δήμαρχος Κιλκίς Δημήτρης Κυριακίδης επισκεπτόμενος τη λαϊκή αγορά του Κιλκίς.
Ο κ. Κυριακίδης συνομίλησε με τους μικροπωλητές για την εμπορική κίνηση και τόνισε ότι το ανεκτίμητο δώρο των Κιλκισιωτών στο λιανεμπόριο και στο εμπόριο είναι η σταθερή προτίμηση και η υποστήριξη της τοπικής εορταστικής αγοράς.
Στην επίσκεψή του στη λαϊκή αγορά τον δήμαρχο πλαισίωναν οι αντιδήμαρχοι Γιώργος Μπαλάσκας, Θεμιστοκλής Κοσμίδης και Κώστας Πουντζουκίδης.